Bez kategorii

Kołysanie śpiewem – zapraszamy w listopadzie!

Kochani!

Jutrzejszy warsztat samorozwoju poprzez pracę z głosem przekładamy na drugą połowę listopada.

14488904_10205550723006250_657085270_o

Dlaczego głos i oddech?
Głos to niezwykły dar nie istniejący bez oddechu, dzięki któremu wyrażamy emocje i dzielimy się sobą ze światem. Głos jest najważniejszym środkiem komunikacji, wyjątkowym środkiem wyrażania siebie, ważnym aspektem poczucia własnej wartości zarówno dla śpiewających jak i nieśpiewających. Oddech ratuje życie, jego rytm niesie nas i kołysze.

Dla kogo?
Dla każdego kto pragnie wyrażać siebie w łagodności kołysanki, bez względu na zdolności, czy wyuczone techniki. Dla rodziców i nie rodziców, śpiewających i nieśpiewających, którzy pragną odnaleźć swoją melodię, którzy poszukują swojego naturalnego głosu.
Głosem i oddechem ukołyszesz się i Ty!

Podczas warsztatu:
Z łagodnością wydamy z siebie naturalne dźwięki szukając swojego naturalnego głosu pełnego emocji, otwierając się na nasz prawdziwy głos i swoją, jedyną i niepowtarzalną melodię. Ukołyszemy siebie swoją pieśnią, otulimy się dźwiękami, zrelaksujemy i zatopimy w melodii swoich serc.
Rozśpiewamy ciało, oddech i głos:
• Ciało: rozgrzewka, rozciąganie,
• Oddech: ćwiczenia oddechowe, gimnastyka oddechowa,
• Głos: ćwiczenia głosowe, emocje w głosie,
• Śpiew: ćwiczenia na bazie kołysanek tradycyjnych, śpiewanie zespołowe, improwizacja,
• Relaksacja dźwiękiem.
Warsztaty opierają się na naturalnych ćwiczeniach wywodzących się z nurtu etnicznego, z użyciem ćwiczeń emisyjnych i metod relaksacji głosowej.

Zalety pracy z głosem:
Wydobycie naturalnego głosu wpływa korzystnie na całe ciało, umysł i duszę. Jest swoistym prysznicem dźwiękowym, oczyszczającym nasze zastoje i otwierającym nas na poszukiwanie nowych inspiracji. Móc śpiewać to jakby narodzić się na nowo, a śpiew naszej natury przynosi wiele radości z wspólnego przebywania pośród dźwięków i uwalnia wiele emocji, na które nie zawsze pozawalamy sobie na co dzień… Płyniecie z własną melodią prowadzi nas do głębi wewnątrz nas samych.
Szczegóły: 503 070 813 lub maya@mayazz.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s