Bez kategorii

Mamy MOCY łączmy się!

Wrzesień za pasem. Dla mnie początek września zawsze był okresem podsumowań i startu w nowe (chyba nawet bardziej niż Nowy Rok). Po wakacjach i czasie rozleniwienia, ładowania baterii, teraz nadchodzi pora żeby tę odbudowaną energię dobrze spożytkować. A jeszcze lepiej zainwestować w coś co spowoduje, że w codziennym życiu nie będziemy tej energii tracić bez sensu.

Nasze dzieci wracają do szkoły, do przedszkola, pojawiają się nowe zajęcia pozalekcyjne, sportowe, artystyczne (swoją drogą wkrótce pojawi się i nasza Pięterkowa oferta wrześniowa :). Wozimy dzieciaki na te wszystkie zajęcia, zachęcamy żeby póbowały czegoś nowego lub doskonaliły odkryte talenty. My też powinniśmy we wrzęsniu zrobić coś nowego dla siebie. Dla naszego dobra, żeby się rozwijać, dla higieny umysłu, ale i dla naszych dzieci. Jak inaczej zachęcić dzieciaki do działania jak nie swoim przykładem?

Zawsze pięknie rysowałaś? Znajdź chwilkę żeby do tego wrócić. Chciałeś kiedyś zatańczyć z żoną tango jak Al Pacino w „Zapachu kobiety”? Zabierz ją na kurs tańca 🙂

Ja mam dla Was również ciekawą propozycję i to taką, która zaowocuje na długie lata 🙂 W Waszych kontaktach z dziećmi, z partnerem, z teściową, ze współpracownikami…

Przyjdź na warsztat Jak zostać Mamą MOCY – spotkanie z Basią Bielanik inspirowane Porozumieniem Bez PrzeMOCY.

Jeśli jesteś świadomą mamą, która chce wychować szczęśliwe dzieci, ale czasami czujesz się bezradna? Jeżeli potrzebujesz wsparcia z zakresie komunikacji? Jeżeli chcesz dla swoich dzieci jak najlepiej, ale masz kłopot z zadbaniem o swoje granice? Jeżeli dla Ciebie ważniejsza jest relacja niż racja?

 

Dołącz do nas! Jestem przekonana, że wszystkie mamy MOC, ale często potrzebujemy wsparcia by ją wydobyć i pielęgnować. Wspólny warsztat jest idealny do przepracowania nurtujących Cię pytań, do rozwiązania problemów, z którymi na codzień sobie nie radzisz, do nowego spojrzenia na siebie :).

24 wrzesień godz. 10.00 Bajkowe Pięterko

Mamy MOCY łączmy się! P1080008

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s